طراحی وب سایت

امروزه فعالیت‌های اقتصادی و کسب‌و‌کار نیاز به روش‌های نوین دارد که پیش‌نیاز این روش‌ها داشتن یک وب‌سایت مفید و کار‌آمد است ، که به توان از طریق آن ابتدا کاربران را جذب کرده و سپس اطلاعات مورد نیاز را در اختیار آن‌ها قرار داد. با توجه به روند رو به رشد تجارت‌الکترونیک باید در انتخاب مناسب دقت بالا به خرج داد زیرا بازار رقابتی امروز فرصت آزمون ‌‌و خطا را نمی‌دهد. وب‌سایت در دنیای مجازی ویترینی از خدمات یا محصولات است.

UI UX

 

تجربه‌کاربری و رابط‌کاربری

زیبایی یک وب‌سایت بسیار پر اهمیت است استفاده مناسب از رنگ ها شکل ها همچنین جای مناسب المان ها قطعا در جذب کاربر به ادامه کار با وب‌سایت شما کمک می کند اما زیبایی تنها کافی نمی باشد. ایجاد یک تجربه خوب در مراجعه اول کاربر به سایت شما باعث خواهد شد آن فرد به تابلو تبلیغاتی وب‌سایت شما تبدیل شود افزایش تجربه کاربری نیازمند آنالیز های دقیق و کارشناسی است.

 

 

 

responsive

 

طراحی واکنشگرا

از آنجایی که امروزه طیف گسترده‌ای از کابران اینترنت از گجت‌ها استفاده می‌کنند ، داشتن یک وب‌سایت با انعطاف‌پذیری بالا در تمامی دستگاه‌های هوشمند بسیار پر‌اهمیت شده است.بر اساس آخرین تحقیقات انجام شده نود درصد از کاربران ، وب‌سایت‌های بدون قابلیت نمایش در موبایل یا تبلت را ترک می‌کنند همچنین موتور های جستجو ‌گر ، امروزه به وب‌سایت هایواکنشگرا رتبه بالاتری می دهند.

 

 

 

support

 

پشتیبانی

ویترین کسب‌و‌کار شما باید بروز‌رسانی شود و دائماً نمایشگر جدیدترین خدمات شما باشد تا این حس در مشتریان به وجود آید که شما همیشه به‌روز هستید. به همین دلیل پشتیبانی و بروز‌رسانی وب‌سایت از طراحی ‌آن اهمیت بیشتری دارد ما اعتقاد داریم طراحی وب‌سایت پایان کار ما نیست و موظفیم در کنار شما فعالانه در مسیر پیشرفت حضور داشته باشیم.

 

 

 

seo

 

بهینه سازی وب سایت

هدف بهینه سازی وب سایت کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوی طبيعی و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدی وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوی جستجوی وارد شده دارای مزايای زيادی هم برای کاربر و هم برای موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.