طراحی گرافیک

به‌کارگیری طراحی‌های گرافیکی حرفه‌ای می‌تواند قدمی حیاتی درروند تأسیس و توسعه یک کسب‌وکار موفق باشد. تصویر کلی از برند شما با یک لوگو عالی آغاز می‌شود و به تمام جنبه‌های کسب‌وکار شما گسترش می‌یابد. برند شما باید رابطه‌ای مستقیم با خدماتی که ارائه می‌دهید برقرار کند، درنتیجه نیازمند طراحی گرافیکی کاملی هستید تا چنین رابطه‌ای ایجاد شود.

graphic design

 

طراحی ست اداری و کارت‌ویزیت

ست‌اداری مجموعه‌ای از کاغذ‌ها است که در امور اداری ، فعالیت‌های بین‌سازمانی و تبلیغات استفاده می‌شود مانند: کارت‌ویزیت ، سربرگ ‌ ، پاکت‌نامه و ... که جهت حفظ هویت و ارزش نهاد بهتر است متناسب باشند. این امر نظم و هماهنگی سازمان یا شرکت را می‌رساند. استفاده از لوگو ، رنگ و اطلاعات تماس موارد مهم هستند که باید در ست‌اداری درج شوند.

 

 

 

flyer

 

طراحی کاتالوگ، بروشور و فلایر

طراحی کاتالوگ و بروشور تبلیغاتی وظیفه معرفی و تبلیغات محصولات را بر عهده دارند که از تصاویر و نوشتار محصولات شرکت ایجاد می‌گردد. طراحی کاتالوگ حاوی ریز اطلاعات تمامی محصولات است و عموما چند برگی و دارای صحافی می‌باشد اما طراحی بروشور تبلیغاتی به شکل تک برگ و برای معرفی تنها یک محصول خاص و با اطلاعات کاملتری از آن محصول ارائه می‌گردد.